Oferta Matragony


organizacja koncertu


    Zagramy dla Was i u Was - na ok. 40 instrumentach z całego świata (z Europy, Azji, Afryki, Australii) ponad godzinny koncert "klimatycznej" muzyki. Widowiskowy charakter koncertu sprzyja odbiorowi tej barwnej muzyki, dobrze przyjmowanej przez młodzież i dorosłych. Dla najmłodszych organizujemy koncerty - audycje, z komentarzem, zabawą i prezentacją egzotycznych instrumentów. Najchętniej gramy w salach gdzie możliwy jest kameralny kontakt z publicznością, korzystamy z mikrofonów. W dobrej akustyce (w salach z pogłosem , w świątyniach, zamkach, halach) zagramy akustycznie, na akustycznych instrumentach. Unikamy otwartych plenerów. Ze względu na ilość instrumentów na zainstalowanie się na scenie i nastrojenie potrzebujemy ok. 1 godziny (dłużej w przypadku nagłośnienia). Pozostałe warunki do uzgodnienia. Jeśli chcecie nas zaprosić - najlepiej zadzwonić do Maćka lub kontaktować się z menagerem (patrz: Kontakt).


RIDER do pobrania w formacie pdf

muzyczne warsztaty edukacyjne


    Istnieje możliwość zorganizowania przez nas muzycznych warsztatów edukacyjnych dla dzieci lub młodzieży (jednodniowych lub cyklicznych, np. podczas zimowisk, kolonii, w szkołach, etc.). Uczestnicy budują proste instrumenty, uczą się gry zespołowej na rzadkich instrumentach etnicznych, dowiadują się o odległych kulturach muzycznych świata. Bawimy się, wspólnie tworzymy muzykę, możliwe przygotowanie etiudy lub spektaklu. Pracujemy także z niepełnosprawnymi. Czas i warunki do uzgodnienia. Zainteresowanym wyślemy szczegółową ofertę (patrz: Kontakt).


płyty


    można zamawiać indywidualnie poczta elektroniczną (patrz:KUP PŁYTĘ). lub tradycyjną (patrz: Kontakt).


Aktualnie w sprzedaży:


- BUDZENIE GÓRY (LP 1998)
- TRANS SILVATICUS (LP 2005)
- LEGENDA (EP 2007, K.Oklejewicza w wyk. Matragony)
- TAŃCE ZMIERZCHU (EP 2002) nakład wyczerpany, możliwe wznowienie

Muzyka do spektakli i filmów


    na zamówienie (kompozycja, wykonanie i nagranie). Oryginalnie tworzona muzyka o klimatach etnicznych lub "alternatywna", z wykorzystaniem egzotycznego instrumentarium, dostosowana do potrzeb zamówienia.